aktualności


Pobierz aktualny plan lekcji (sem. I 2011/2012): plik doc / plik pdf
Pobierz kalendarium roku szkolnego: plik doc / plik pdf

22.11.2011 r. - Co roku, w trzeci czwartek listopada uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji "Rzuć palenie razem z nami!". W tym roku organizatorzy akcji odwołali ją, więc my, dla odmiany w trzeci wtorek listopada czyli 22.11, sami zorganizowaliśmy akcję pod hasłem "Rzuć palenie razem z nami i nie tylko". Wyszliśmy ze swoimi badaniami do przechodniów, uczniów i studentów pobliskich szkół i uczelni. Młodzież była zainteresowana badaniami i chętnie widziałaby więcej podobnych akcji w tym miejscu.

Zobacz galerię

07.11.2011 - Na przełomie października i listopada odbył się w naszej szkole doroczny konkurs na plakat antynikotynowy, zorganizowany przez nauczycielkę stomatologicznych przedmiotów zawodowych lek. stom. Monikę Nowak, dla uczennic I roku Higieny Stomatologicznej.
Komisja Konkursowa składająca się z pracowników szkoły przyznała 3 główne nagrody:

Przyznano też szereg wyróżnień. I tak: Wszystkie plakaty były interesujące i dobrze wykonane. Na razie cieszą nasze oczy na korytarzu szkolnym, a w ciągu całego roku szkolnego będziemy je prezentować na akcjach prozdrowotnych.

Pierwsza nagroda - plakat autorstwa Pauliny Trzewińskiej Druga nagroda - plakat autorstwa Magdaleny Radzimirskiej Jesienny Dzień Dla Zdrowia Wyróżnienie za wyraz artystyczny - plakat autorstwa Julii Zdybał Wyróżnienie za nowatorskie podejście do tematu - plakat autorstwa Ewy Rusek Wyróżnienie za oryginalne hasło - plakat autorstwa Doroty Jankowskiej Wyróżnienie za oryginalne hasło - plakat autorstwa Moniki Szczodrowskiej Wyróżnienie za oryginalne hasło - plakat autorstwa Anny Kłos Wyróżnienie za pracochłonność wykonania - plakat autorstwa Dżesiki Bonieckiej Wyróżnienie za mocny akcent - plakat autorstwa Magdaleny Wróbel

20.10.2011 r. Otrzymaliśmy nową nagrodę!

17.10.2011 r. - Dzisiaj odbył się kolejny Jesienny Dzień dla Zdrowia. Na przepyszne sałatki zaprosiły nas uczennice I roku Higieny Stomatologicznej. Były pyszne soki i wspaniałe sałatki warzywne i owocowe. I szaszłyki, ale zawierające w swym składzie tylko owoce i kolorowe galaretki. Całe to zdrowe pożywienie bardzo szybko znikało ze stołów, ale chyba nikt nie odzszedł głodny. Zobaczcie sami.

Zobacz galerię

27.09.2011 r. - Odbyła się następna w tym roku szkolnym akcja prozdrowotna na ulicy Brzeskiej. Uczennice przeprowadzały badania i instruktaże cieszące się dużym powodzeniem. Okoliczni mieszkańcy już zaczynają nas tam rozpoznawać.

16.09.2011 r. - Byliśmy na dorocznym integracyjnym pikniku w Powsinie. Wszyscy się świetnie bawili.

Zobacz galerię

13.09.2011 r. - Zorganizowaliśmy pierwszą w tym roku szkolnym akcję prozdrowotną na nowym dla nas terenie: przy ul. Brzeskiej 6 w Warszawie. Akcja odbywała się na ulicy i była adresowana do przechodniów i mieszkańców dzielnicy. Pogoda była piękna i adresaci dopisali. Wszyscy chętnie poddawali się badaniom i z ciekawością i z zainteresowaniem słuchali wskazań naszych uczennic higieny stomatologicznej.

Zobacz galerię

02.09.2011 r. - Nasze absolwentki zawodu Higienistka Stomatologiczna otrzymały Dyplomy. I dzięki nim cała szkoła ma się czym cieszyc i jest się czym chwalić. Popatrzcie sami:)

01.09.2011 r. - Witamy w Nowym Roku Szkolnym 2011/2012. Zaczynamy nowy rok nauki. I oczywiście czekamy na wakacje ;), ale w międzyczasie będzie się działo...


Archiwum newsów i zdjęć

Medyczna Szkoła Policealna Nr 3


powrot do strony głównej